Realizácia na trhu veľmi žiadaných kompletných rekonštrukcií

Before After

NAŠE REKONŠTRUKCIE

Nehnuteľnosťami v našom vlastníctve dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Realizáciou na trhu veľmi žiadaných kompletných rekonštrukcií zvyšujeme rýchlosť predaja, znižujeme výšku potrebných vlastných finančných prostriedkov klienta pri kúpe nehnuteľnosti, časovo a odborne odbremeňujeme kupujúceho od starostí v súvislosti s rekonštrukciou.

Túto službu vieme ponúknuť aj klientovi, ktorý má záujem o kúpu bytu, či domu v našom vlastníctve a rekonštrukciu dokážeme zrealizovať na kľúč na základe osobných preferencií a podľa predstáv budúceho vlastníka.

Naše rekonštrukcie, všade, kde je to možné, zahŕňajú kompletnú výmenu jadra, novú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu, nové rozvody a zdroje vykurovania, plastové, hliníkové alebo drevené okná, nové podlahy, stierky, obklady a sanitu, bezpečnostné dvere a podobne. V prípade rodinných domov sú to navyše aj rekonštrukcie exteriérov, vrátane zatepľovacích prác, fasádnych úprav, výmeny strešných krytín, či terénne úpravy.

Byt okres Zvolen

V rámci novej kompletnej rekonštrukcie boli vymenené elektrické rozvody, vodovodné rozvody, radiátory, nové stierky, podlahy, znížené stropy zo sadrokartónu so zabudovanými LED bodovými svietidlami, obklady, dlažby a sanita v kúpeľni a WC. 

Before After
Before After
Before After
Before After

Compare listings

Compare