Komplexné služby v realitách na jednom mieste

Real estate agent talked about the terms of the home purchase agreement.

PORTFÓLIO NAŠICH SLUŽIEB

Sprostredkovanie predaja

Predaj nehnuteľností formou sprostredkovania chápeme ako službu na kľúč, v rámci ktorej sa zákazník môže spoľahnúť na komplexné zastrešenie predaja jeho nehnuteľnosti bez starostí, za čo najlepšiu cenu a v čo najkratšom čase. Nastavenie správnej predajnej ceny je kľúčom k spokojnosti všetkých strán obchodu a využívame pritom všetky naše doterajšie skúsenosti v realitách, spojené s dostupnými platenými aj neplatenými dátami o trhových hodnotách na realitnom trhu. Čítať ďalej..

Výkup a výmeny nehnuteľností

Ako spoločnosť disponujúca silným kapitálom dokážeme v prípade potreby čo najrýchlejšieho predaja Vašu nehnuteľnosť vykúpiť a ponúknuť Vám za ňu priaznivú cenu v hotovosti. Výkup nehnuteľností dokážeme bezpečne sprocesovať už za niekoľko dní.

Služby pre developerov

Spolupracujeme aj s developermi, ktorým poskytujeme komplexnú starostlivosť pri predaji ich projektov koncovým zákazníkom, vrátane vlastnej webovej stránky, inzercie, marketingu, či právnych služieb.

Odborné služby a poradenstvo

Pri každom realitnom obchode využívame služby kvalitnej advokátskej kancelárie, skúseného notárskeho úradu a všetky nehnuteľnosti detailne preverujeme v katastri nehnuteľností. Pri operáciách pod záštitou našej realitnej kancelárie preto maximálne eliminujeme bezpečnostné riziko spojené s realizáciou obchodného prípadu. Poskytujeme tiež odborné, právne a daňové poradenstvo súvisiace prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnostiam. V spolupráci s našimi dlhoročnými partnermi dokážeme zabezpečiť znalecké posudky na nehnuteľnosti, služby interiérového dizajnu, či výroby nábytku na mieru.

Dražby

V rámci skupiny našich spoločností disponujeme aj oprávnením k realizácii dobrovoľných dražieb. S využitím odborných znalostí a dlhoročných skúseností v manažmente pohľadávok a realitnej oblasti poskytujeme právne poradenstvo a následne realizujeme výkon záložného práva formou dobrovoľných dražieb. Našim cieľom je transparentné speňaženie majetku dlžníkov, a to rýchlo, efektívne, bezpečne a plne v súlade so zákonom.

Rekonštrukcie

Nehnuteľnosťami v našom vlastníctve dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Realizáciou na trhu veľmi žiadaných kompletných rekonštrukcií zvyšujeme rýchlosť predaja, znižujeme výšku potrebných vlastných finančných prostriedkov klienta pri kúpe nehnuteľnosti, časovo a odborne odbremeňujeme kupujúceho od starostí v súvislosti s rekonštrukciou. Čítať ďalej...

Oceňovanie nehnuteľností

Využitím znalosti lokálneho trhu, dostupných nástrojov a našich skúseností dokážeme adekvátne oceniť akúkoľvek nehnuteľnosť. Túto činnosť realizujeme pri každom sprostredkovaní predaja, pri odbornom poradenstve, či v prípade potreby ocenenia nehnuteľnosti za účelom dedičského konania, či rozdelenia bezpodielového spoluvlastníctva.

Agent kupujúceho

Na Slovensku sa čoraz častejšie stretávame aj so službou agenta pre kupujúceho, čo je vlastne realitný maklér druhej strany. Pomôžeme vám správne sa zorientovať v množstve nehnuteľností na trhu a nájdeme pre Vás nový domov podľa Vašich vopred zadaných preferencií. Okrem verejne dostupných ponúk máme prístup aj k nehnuteľnostiam, ktoré nie sú vo verejnej ponuke alebo sú v stave prípravy na zverejnenie. Odbremeníme Vás od hľadania, zbytočných obhliadok, komunikácie a vyjednávania s druhou stranou, preverovania prípadných právnych vád, či od kontrol pre laika náročných zmlúv.

Sprostredkovanie predaja

Predaj nehnuteľností formou sprostredkovania chápeme ako službu na kľúč, v rámci ktorej sa zákazník môže spoľahnúť na komplexné zastrešenie predaja jeho nehnuteľnosti bez starostí, za čo najlepšiu cenu a v čo najkratšom čase. Nastavenie správnej predajnej ceny je kľúčom k spokojnosti všetkých strán obchodu a využívame pritom všetky naše doterajšie skúsenosti v realitách, spojené s dostupnými platenými aj neplatenými dátami o trhových hodnotách na realitnom trhu.

V oblasti sprostredkovania využívame nadštandardné marketingové nástroje, ako napríklad platená online reklama, inzercia na najväčších realitných portáloch na Slovensku, virtuálne prehliadky, kvalitné fotografovanie nehnuteľnosti, profesionálny text k inzerátom, ktorý zaujme a mnoho ďalších.

Pri samotnom predaji nehnuteľností zastupujeme klienta pri všetkých administratívnych činnostiach, právnych službách, katastrálnych konaniach, či pri komunikácii so spoločenstvami vlastníkov , bytovými družstvami alebo správcami bytových domov. Napriek zložitým postupom pri prevode nehnuteľností sa snažíme s klientmi komunikovať jednoducho a zrozumiteľne, a pravidelne ich informujeme o priebehoch a výsledkoch jednotlivých procesov.

Úspešnosť predaja nehnuteľnosti v spolupráci s treťou stranou zvyšujeme službou úverového poradenstva a s ním spojeného kompletného hypotekárneho servisu.

Výkup a výmeny nehnuteľností

Ako spoločnosť disponujúca silným kapitálom dokážeme v prípade potreby čo najrýchlejšieho predaja Vašu nehnuteľnosť vykúpiť a ponúknuť Vám za ňu priaznivú cenu v hotovosti. Výkup nehnuteľností dokážeme bezpečne sprocesovať už za niekoľko dní.

Služby pre developerov

Spolupracujeme aj s developermi, ktorým poskytujeme komplexnú starostlivosť pri predaji ich projektov koncovým zákazníkom, vrátane vlastnej webovej stránky, inzercie, marketingu, či právnych služieb.

Odborné služby a poradenstvo

Pri každom realitnom obchode využívame služby kvalitnej advokátskej kancelárie, skúseného notárskeho úradu a všetky nehnuteľnosti detailne preverujeme v katastri nehnuteľností. Pri operáciách pod záštitou našej realitnej kancelárie preto maximálne eliminujeme bezpečnostné riziko spojené s realizáciou obchodného prípadu.

Poskytujeme tiež odborné, právne a daňové poradenstvo súvisiace prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnostiam.

V spolupráci s našimi dlhoročnými partnermi dokážeme zabezpečiť znalecké posudky na nehnuteľnosti, služby interiérového dizajnu, či výroby nábytku na mieru.

Dražby

V rámci skupiny našich spoločností disponujeme aj oprávnením k realizácii dobrovoľných dražieb. S využitím odborných znalostí a dlhoročných skúseností v manažmente pohľadávok a realitnej oblasti poskytujeme právne poradenstvo a následne realizujeme výkon záložného práva formou dobrovoľných dražieb.

Našim cieľom je transparentné speňaženie majetku dlžníkov, a to rýchlo, efektívne, bezpečne a plne v súlade so zákonom.

Rekonštrukcie

Nehnuteľnosťami v našom vlastníctve dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Realizáciou na trhu veľmi žiadaných kompletných rekonštrukcií zvyšujeme rýchlosť predaja, znižujeme výšku potrebných vlastných finančných prostriedkov klienta pri kúpe nehnuteľnosti, časovo a odborne odbremeňujeme kupujúceho od starostí v súvislosti s rekonštrukciou.

Túto službu vieme ponúknuť aj klientovi, ktorý má záujem o kúpu bytu, či domu v našom vlastníctve a rekonštrukciu dokážeme zrealizovať na kľúč na základe osobných preferencií a podľa predstáv budúceho vlastníka.

Naše rekonštrukcie, všade, kde je to možné, zahŕňajú kompletnú výmenu jadra, novú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu, nové rozvody a zdroje vykurovania, plastové, hliníkové alebo drevené okná, nové podlahy, stierky, obklady a sanitu, bezpečnostné dvere a podobne. V prípade rodinných domov sú to navyše aj rekonštrukcie exteriérov, vrátane zatepľovacích prác, fasádnych úprav, výmeny strešných krytín, či terénne úpravy.

Oceňovanie nehnuteľností

Využitím znalosti lokálneho trhu, dostupných nástrojov a našich skúseností dokážeme adekvátne oceniť akúkoľvek nehnuteľnosť. Túto činnosť realizujeme pri každom sprostredkovaní predaja, pri odbornom poradenstve, či v prípade potreby ocenenia nehnuteľnosti za účelom dedičského konania, či rozdelenia bezpodielového spoluvlastníctva.

Agent kupujúceho

Na Slovensku sa čoraz častejšie stretávame aj so službou agenta pre kupujúceho, čo je vlastne realitný maklér druhej strany.

Pomôžeme vám správne sa zorientovať v množstve nehnuteľností na trhu a nájdeme pre Vás nový domov podľa Vašich vopred zadaných preferencií. Okrem verejne dostupných ponúk máme prístup aj k nehnuteľnostiam, ktoré nie sú vo verejnej ponuke alebo sú v stave prípravy na zverejnenie. Odbremeníme Vás od hľadania, zbytočných obhliadok, komunikácie a vyjednávania s druhou stranou, preverovania prípadných právnych vád, či od kontrol pre laika náročných zmlúv.

Chcete predať svoju nehnuteľnosť?

Kontaktujte nás.

Compare listings

Compare